Afrika el yapımı kemik ve ağaç birleşimi anahtarlık (noktalı)

200,00

Afrika yerel el yapımı deve kemiği ve gül ağacı birlesimi anahtarlıklar. Yerel kabileler tarafından Afrika develerinin kemiğinden ve gül ağaçlarından itinayla elde yapılmaktadır. Dayanıklı ve doğal deve kemiğinin, gül ağacının yapılarına göre model ve şekil verilmektedir. Afrika yerel kabilelerinin marifetli ellerinin dokunuşlarıyla değişik desenler yapılarak jabuy.com müşterilerinin kullanımıma sunulmuştur.
Kemik ve ağaç anahtarlık
Uzunluk ortalama – 5 cm + –
Deve kemiği ve gül ağacından yapılmıştır

Stokta

Açıklama

Afrika yerel el yapımı deve kemiği ve gül ağacı birleşimi anahtarlıklar. Bu tarz el yapımı anahtarlıklar nadiren yapılmaktadır. Afrika nın yerli kabilelerinin el emeğiyle ,Afrika da deve kemiğinden ve gül ağacından itinayla yapılmaktadır. Deve kemiği istenilen ölçülerde kesilerek üzerine elle nakış ve şekil verilerek cila ve desen verilir.
Daha sonra gül ağcı istenilen şekil ve ölçülerde kesilip işlenerek , cila ve gerekli işlemlerden sonra, kemikle birbirine monte edilir. Hazırlanan anahtarlık üzerine metal halka monte edilerek işlem tamamlanmış olur. Anahtarlıklar sade veya farklı desenlerde hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Ziyaret (Toplam 14 , bugün 1)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Afrika el yapımı kemik ve ağaç birleşimi anahtarlık (noktalı)” için yorum yapan ilk kişi siz olun