Afrika el yapımı deve kemiği gazoz ve soda açacağı (Filli)

350,00

Afrika yerel el yapımı deve kemiği gazoz ve soda açacağı. Yerel kabileler tarafından Afrika develerinin kemiğinden itinayla elde yapılmaktadır. Dayanıklı ve doğal deve kemiklerinin yapılarına göre model ve şekil verilmektedir. Afrika yerel kabilelerinin marifetli ellerinin dokunuşlarıyla değişik desenler yapılarak jabuy.com müşterilerinin kullanımıma sunulmuştur.
Kemik Gazoz açacağı
Uzunluk – 13 cm (+ -)
Deve kemiğinden yapılmıştır

Stokta

Açıklama

Afrika yerel el yapımı deve kemiği gazoz ve soda açacağı. Bu tarz el yapımı gazoz ve soda açacağı nadiren yapılmaktadır. Afrika’nın yerli kabilelerinin el emeğiyle ,deve kemiğinden itinayla yapılmaktadır. Afrika da deve kemikleri istenilen standart ölçülerde kesilerek gerekli şekiller verilmektedir. İstenilen şekle getirilen kemiklere zımpara işlemi yapılır. Daha sonra cila çekilerek bir sonraki aşmaya geçilir. Hazır bulunan metal gazoz açacağı deve kemiği içine yerleştirilerek sabitlenir. Sonraki aşamada hazır olan gazoz ve soda açacağı istenilen desen ve renkle boyanır.
Bu açacaklar doğal veya boya kullanılarak istenen renkte boyanmaktadır. En son işlem ise son kontroller yapılarak üretim tamamlanmış olur.

Ziyaret (Toplam 16 , bugün 1)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Afrika el yapımı deve kemiği gazoz ve soda açacağı (Filli)” için yorum yapan ilk kişi siz olun