Afrika el yapımı boynuz totem gazoz ve soda açacağı

350,00

Afrika yerel el yapımı boynuz totem gazoz ve soda açacağı. Yerel kabileler tarafından Afrika sığırlarının boynuzlarından itinayla elde yapılmaktadır. Dayanıklı ve doğal boynuzların yapılarına göre model ve şekil verilmektedir. Afrika yerel kabilelerinin marifetli ellerinin dokunuşlarıyla değişik desenler yapılarak jabuy.com müşterilerinin kullanımıma sunulmuştur.

Stokta

Açıklama

Afrika yerel el yapımı sığır boynuzu totem gazoz ve soda açacağı. Bu tarz el yapımı gazoz ve soda açacağı nadiren yapılmaktadır. Afrika’nın yerli kabilelerinin el emeğiyle ,sığır boynuzlarından itinayla yapılmaktadır. Afrika da yerel sığırların boynuzlarının istenilen standart ölçülerde kesilerek gerekli şekiller verilmektedir. İstenilen şekle getirilen boynuzlara oyma ve işleme yapılmaktadır. Sonraki evrede zımpara çekilerek cila yapılacak duruma getirilir. Sonraki aşamada hazır bulunan metal açacak boynuzun içine yerleştirilerek sabitlenir. Daha sonra hazır olan açacak istenilen desen ve renkle boyanır.
Gazoz ve soda açacakları doğal veya boya kullanılarak istenen renkte boyanmaktadır. En son işlem ise son kontroller yapılarak jabuy.com un değerli müşterilerinin kullanımıma hazır olur.
Boynuz totem gazoz açacağı
Uzunluk – 13.5 cm (+ -)
Afrika sığır boynuzundan yapılmıştır

Ziyaret (Toplam 12 , bugün 1)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Afrika el yapımı boynuz totem gazoz ve soda açacağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun